Szybki numerek

Szybki numerek – jak osiągnąć maksymalną rozkosz?

Do każdego związku od czasu do czasu wkrada się rutyna – nie chodzi tylko i wyłącznie o tak przyziemne rzeczy jak wyjścia na randki czy spędzanie wolnego czasu w zaciszu domowym. Rutyna często jest pierwszym krokiem do zabicia namiętności w sypialni. Pewnie nie raz zastanawiałaś się, co możesz zrobić, żeby ożywić Wasze życie seksualne, jednak to wcale nie jest takie proste. Do tanga trzeba dwojga, choć trzeba przyznać, że to mężczyźni częściej wychodzą z inicjatywą w sferze seksualnej. Musisz jednak zastanowić się, czego tak naprawdę oczekujesz od seksu z partnerem i co sprawia Ci przyjemność. „Grzeczny seks” w łóżku nie daje Ci już takiej satysfakcji co kiedyś? Powinnaś namówić partnera na szybki numerek. Dlaczego?

Szybki numerek: czas na spontaniczność

Każda para po kilku latach współżycia prędzej czy później wpada w pewien schemat zachowań, z którego trudno się wyrwać. Nawet jeśli czasem wpadniecie na pomysł wypróbowania nowej pozycji seksualnej to po pewnym czasie i tak wracacie do sprawdzonych sposobów na uprawianie seksu. Ale czy nie brakuje Ci tego dreszczyku emocji, który towarzyszy parom na samym początku związku, kiedy partnerzy poznają swoje preferencje seksualne? Warto wnieść do związku nieco więcej polotu i spontaniczności – pierwiastek niepewności i podekscytowania nieznanym z pewnością korzystnie wpłynie na Wasze libido.

Szybki numerek: gra wstępna zaczyna się w głowie

O ile mężczyznom znacznie szybciej przychodzi osiągnięcie orgazmu, o tyle kobietom jest o wiele trudniej. Kobiece strefy intymne potrzebują odpowiedniej dawki pobudzenia, aby móc czerpać prawdziwą satysfakcję z seksu. Wielu mężczyzn niestety o tym zapomina, ograniczając grę wstępną do kilku pocałunków i pośpiesznych pieszczot. Jednak co w przypadku szybkiego numerku? Nie ma czasu na wyrafinowaną grę wstępną, która pozwoli Ci przygotować Twoje ciało do szczytowania. Jest jednak na to sposób. Zacznij fantazjować o seksie jeszcze na długo przed stosunkiem. Jeśli jesteście w kinie i liczysz, że niewinna randka może stać się preludium do namiętnego seksu – nie czekaj i rozpocznij grę wstępną już na kinowym fotelu. Nic tak nie rozbudza pożądania jak sprośna fantazja erotyczna.

Szybki numerek: jak się przygotować?

Nigdy nie wiesz, kiedy nadejdzie odpowiedni moment na szybki seks. Dlatego jeśli tylko poczujesz, że impreza u znajomych może skończyć się namiętnym seksem gdzieś w ustronnym pokoju – noś ze sobą „mały zestaw pomocniczy”. Umówmy się – w kilka minut Twoja pochwa nie jest w stanie wyprodukować odpowiedniej ilości naturalnego lubrykanta, dlatego warto mieć go ze sobą w postaci żelu intymnego. Jeśli liczysz na jeszcze bardziej intensywne doznania, możesz wziąć ze sobą niewielki wibrator – niektóre modele wyglądają naprawdę niepozornie, ale potrafią zdziałać cuda.

Szybki numerek: gdzie?

Wszystko zależy od Waszej wspólnej fantazji. Jeśli nigdy nie próbowaliście seksu w miejscu publicznym – może właśnie przyszedł czas na Wasz pierwszy raz? Seks w publicznej toalecie może i jest nieco przereklamowany, ale może zapewnić Wam nieznaną dotąd eksplozję doznań. Jeśli jednak seks poza domem do Was nie przemawia, spróbujcie w innym miejscu niż sypialnia – stół w jadalni, blat kuchenny, pralka, podłoga w przedpokoju, a może tuż przy oknie? Jednak jeśli posiadacie już dzieci, lepiej uważajcie z tym namiętnym seksem. Dzieci lubią pojawiać się najmniej odpowiednich momentach.