Zabawka dla dziecka

Super Zings Kazoom Lab Battle – niezapomniana zabawa dla Twojego dziecka

Czas dzieciństwa powinien kojarzyć się z radością, beztroską i zabawą. Atrakcją umilającą czas maluchom z całą pewnością są zabawki. Jedne z nich mają edukować, inne bawić. Każdy z nas z sentymentem wspomina swoje ukochane zabawki i pluszaki, bez których nie mogliśmy zmrużyć oka lub gry planszowe, od których ciężko było nas oderwać. Jeśli chcesz zafundować swojemu dziecku niesamowitą przygodę, zawitaj do Kaboom City!

Czym jest Super Zings Kazoom Lab Battle?

SuperZings są przedmiotami codziennego użytku, które zamienione zostały w figurki. Dzielą się na Superbohaterów i Superzłoczyńców. Kaboom City jest miejscem ich „walki”. Każda z postaci posiada specjalną moc, dzięki której jest w stanie pokonać swoich przeciwników.

Super Zings Kazoom Lab Battle – o co w tym wszystkim chodzi?

Czas wielkiego starcia pomiędzy Professorem K i Enigmą zbliża się wielkimi krokami. Czy Enigma będzie w stanie skraść cenne Kazoom, które znajduje się w słynnym laboratorium Professora K? Niestety dla Enigmy nie będzie to takie proste zadanie. Jak się okazuje Professor K zrobi wszystko, by wyeliminować swojego przeciwnika.

Aby pokonać wroga stworzył Roboka 3000, który dla zwycięstwa jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Czy Enigma będzie w stanie zdobyć cenny eliksir? Czy skorzysta z pomocy swojego pojazdu, aby wyruszyć z Kazoom? Czy pułapki pozostawione przez Professora nie pokrzyżują jego planów? Tyle się dzieje! Ogrom zabawy czeka na Ciebie i Twojego malucha! Super Zings Kazoom Lab Battle to niesamowita frajda, która dostarczy wiele emocji, a wszystko to znajduje się w jednym zestawie!

Kto jest kim w Super Zings Kazoom Lab Battle?

Enigma należy do grupy Superbohaterów. Posiada swój pojazd – Aeronigmę, który zabrał go w niejedną podróż. Aeronigma wyglądem przypomina połączenie samolotu ze statkiem kosmicznym i widnieje na niej zielony znak zapytania. Jest to znak charakterystyczny dla Enigmy. Raz, dwa, trzy Enigma wsiada do wozu i jest gotowy, by stoczyć walkę z Professorem K, którego figurkę również można znaleźć w zestawie Super Zings Kazoom Lab Battle.

Robot Professora K wyposażony jest w przyciski znajdujące się na jego rękach. Po ich naciśnięciu piąstki Robota zostają wystrzelone. Robot posiada pomarańczową pelerynkę, która jest charakterystyczna także dla Professora K. Superzłoczyńca przemierza świat w towarzystwie Robota, który umożliwia mu przemieszczanie się. Zadaniem Enigmy jest obrona Kaboom City.

Superzłoczyńcy pracują całymi dniami, by wybudować laboratorium Professora K. Czteropoziomowy budynek jest ich miejscem pobytu. Znajdują się w nim wyrzutnie, z których Professor K celuje w stronę Superbohaterów. Jest tutaj również miejsce do parkowania Robota oraz więzienie przeznaczone dla przeciwników Professora K. Jednak najważniejszą rzeczą w laboratorium jest eliksir! Enigma robi wszystko, co w jego mocy, aby móc go zdobyć. Dzięki parkingowi dla helikopterów, Enigma może spokojnie wylądować w laboratorium i odebrać eliksir Professorowi K!

A kto wygrywa w czasie Waszej zabawy? Superbohaterowie czy Superzłoczyńcy? Super Zings Kazoom Lab Battle to nowoczesny zestaw figurek, który umili niejedną zabawę. W komplecie znajdziecie laboratorium, Robo-K 3000, pojazd Enigmy oraz figurki Enigmy i Professora K.