myjnia samochodowa

Jakie są zalety posiadania myjni tunelowej?

W ciągu ostatnich lat biznes myjni w Polsce bardzo mocno się rozwinął. Szeroki zakres usług, szybki czas mycia, bardzo duża dokładność oraz stosunkowo niskie ceny za usługę sprawiają, że zarówno klienci indywidualni, jak również firmy, chętnie korzystają z takiej formy mycia pojazdów. To również alternatywa dla myjni ręcznych, automatów myjących, które trzeba samemu obsługiwać.

Myjnia samochodowa jest świetnym rozwiązaniem, które zdecydowanie pozwala na to, aby niezależnie od rodzaju pojazdu, ani jego przeznaczenia, mieć możliwość odpowiedniego mycia oraz odpowiedniej pielęgnacji. Nie ma bowiem, dla większości kierowców nic gorszego niż poruszanie się samochodem, na którego karoserii jest błoto, liście, zacieki oraz inne zabrudzenia.

Korzystanie z pomocy myjni samochodowej jest również popularne dlatego, że kompleksowe umycie samochodu nie zajmuje dużo czasu.

Na rynku funkcjonują typowe myjnie automatyczne, jak również myjnie tunelowe. Sprzedaż myjni tunelowych to domena firm, które mają doświadczenie oraz potrafią dopasować rodzaj myjni do potrzeb klientów.

Zobacz także: https://www.world360.pl/na-czym-polega-serwis-myjni-samochodowych-i-dlaczego-jest-wazny/

Co to jest myjnia tunelowa?

Myjnia tunelowa, jak sama nazwa wskazuje jest myjnią, której wygląd, konstrukcja przypominają tunel. Przygotowane do mycia auto wjeżdża z jednej strony, umyte, wypolerowane, wyczyszczone i gotowe do oddania klientowi opuszcza tunel z jego drugiej strony. Taka konstrukcja myjnie sprawia, że po pierwsze mamy możliwość bardziej kompleksowej pielęgnacji samochodu, jak również zwiększenia przepustowości, a tym samym obsłużenia większej ilości klientów.

Oczywiście firmy dostarczające tego rodzaju myjnie, w swoich ofertach posiadają różne warianty myjni. Możemy mieć więc do czynienia z myjniami o różnej długości tuneli oraz o różnych wariantach sprzętu, wyposażenia. Wszystko jest do siebie dopasowane, tworzy spójną całość. Jednocześnie mamy do czynienia ze spersonalizowanym panelem kontrolnym, dzięki któremu bez problemów możemy sprawdzić, na jakim etapie mycia jest dany pojazd.

Bogate wyposażenie, ale również ważny serwis

Myjnia tunelowa może mieć naprawdę bogate wyposażenie, które przede wszystkim służy kompleksowemu myciu pojazdów, ale również suszeniu, woskowaniu i polerowaniu karoserii samochodowej. Tak wyposażone myjnie potrzebują również odpowiedzialnego serwisu myjni samochodowych, który w razie potrzeby dokona odpowiednej diagnostyki i naprawy, a jednocześnie zapewni możliwość przeglądów okresowych.