szafki basenowe

Czym wyróżniają się szafki basenowe HPL?

Szafki basenowe HPL to wysokiej jakości konstrukcje, które z powodzeniem można wykorzystywać w różnych obiektach. Sprawdzają się doskonale przede wszystkim na basenach, ponieważ powstają z wodoodpornych materiałów. Nie ulegają więc uszkodzeniu pod wpływem wody, co stanowi ich dużą zaletę. Chcesz wiedzieć, czym jeszcze wyróżniają się szafki basenowe HPL? Zapoznaj się z poniższym tekstem, by poznać ich najważniejsze cechy.

Wysoka jakość wykonania sprawia, że szafki basenowe HPL mogą być używane nie tylko na basenach, ale również w innych obiektach, w których panuje wysoka wilgotność. Wyróżniają się one bowiem odpornością na działanie wody – zastosowane podczas ich produkcji materiały skutecznie zabezpieczają stelaże przed korozją. Pracownik firmy Sanipol mówi: Szafki tego rodzaju są tworzone z laminowanych pływ HPL, które wcześniej zostały nasączone syntetycznymi żywicami. Oprócz tego oferowane szafki są bardzo trwałe i odporne na różne uszkodzenia oraz działanie detergentów. Z łatwością można utrzymywać je w czystości.

Jakie modele szafek basenowych HPL można kupić?

Do wyboru są różne warianty szafek basenowych HPL, w związku z czym każdy klient na pewno znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Standardowo oferujemy je w wymiarach 400x415x1800 mm. Taki rozmiar sprawdza się świetnie w większości obiektów, ale jeśli jest taka potrzeba – istnieje możliwość zamówienia szafek w innych wymiarach. Mogą one stać w pojedynczych słupkach lub być łączone w różnych konfiguracjach, w zależności od potrzeb danego miejsca, a także dostępnej przestrzeni.

Klienci mogą kupić następujące modele szafek basenowych HPL:

  • S1 – wyróżniające się pojedynczą, pionową komorą, która jest zamykana drzwiczkami,
  • S2 – w przypadku tych szafek główna komora jest podzielona na dwie równe części za pomocą poziomej przegrody,
  • S5 – tak określane są szafki skrytkowe, w których główna komora została podzielona aż na pięć równych części,
  • L – w tych szafkach główna komora jest podzielona na dwie części, które są oddzielnie zamykane, tworząc kształt litery L.