bongo

Bongo szklane z dyfuzorem – jak działa?

Susz konopny jest w naszym kraju coraz bardziej popularny, na co wpływ ma między innymi to, że jest on legalnie dostępny w formie tak zwanego suszu CBD, w którym zawartość THC jest bardzo niska. Z tego powodu wiele osób decyduje się na zakup bonga. Gdzie możemy dostać bongo szklane z dyfuzorem i jak ono działa

Gdzie dostaniemy bongo szklane z dyfuzorem?

Zwyczajne bonga zazwyczaj oferują przeróżne sklepy tytoniowe, czy nawet kioski o bardzo bogatym asortymencie. Bongo szklane z dyfuzorem jest już rzadziej spotykane, przez co nieco trudniej je znaleźć. Na szczęście sprawa nie jest w rzeczywistości taka trudna, jakby się mogło wydawać. Bongo z dyfuzorem bez większych problemów znajdziemy bowiem w sieci.

W internecie musimy po prostu odszukać sklep z akcesoriami dla pasjonatów palenia suszu konponego i nie tylko. Takowe strony są dość popularne i w polskim internecie znajdziemy ich coraz więcej, więc nie powinno być większego problemu z odszukaniem takich, które oferują bonga z dyfuzorem.

Czym bongo z dyfuzorem różni się od zwykłego i jak ono działa?

Główna różnica pomiędzy bongiem z dyfuzorem, a zwykłym to obecność tak zwanego dyfuzora, czyli systemu filtrującego. W zwykłym bongo za filtrację powstającego dymu odpowiada jedynie woda, która jest dość skuteczna przede wszystkim w eliminacji bardzo szkodliwych substancji smolistych. Nie chłodzi ona jednak powstającego dymu, a także potrafi eliminować nieco substancji aktywnych, których pożądamy podczas palenia.

Z tego powodu powstały bonga z dyfuzorem, które są wyposażone w dodatkowy system filtracyjny. Jego celem jest rozbicie dymu na cząsteczki, dzięki czemu ten zostanie ochłodzony, a także wydajnie przefiltrowany. W ten sposób możemy inhalować się dymem, który jest bezpieczniejszy, gdyż niska temperatura oznacza, że nie podrażnimy sobie gardła, a także taki dym zawiera znacznie mniej szkodliwych substancji