dodatki do wnetrz

Poznaj nasze propozycje uniwersalnych dodatków do wnętrz i popraw wystrój swojego mieszkania

Przytulne dodatki do pokoju zawsze zmieniają charakter wnętrza. Trudno o nie w surowych, hotelowych pokojach najczęściej urządzanych w tym samym stylu. To właśnie dom i nasze prywatne przestrzenie możemy dzięki nim ocieplać nadając im indywidualnego charakteru. Korzystajmy z tego potencjału!

Obecnie na rynku jest wręcz zatrzęsienie akcesoriów i gadżetów, spośród których każdy, nawet najbardziej zagorzały przeciwnik pozornego „zagracania” swojej przestrzeni wybierze coś ciekawego a zarazem praktycznego. Wnętrza naszych domów i mieszkań mogą być urządzone w różnych stylach. Mogą być też bardziej nowoczesne lub staroświeckie. Niezależnie jednak od tego powstaje coraz więcej domowych akcesoriów na jesień i inne pory roku, łączących w sobie to co tradycyjne z tym, co nowoczesne. Począwszy od wazonów, poprzez świeczniki czy narzuty na łóżka. Wszystko od podkładki pod kubek po ścienne zegary skomponować można tak aby wnętrze wyglądało przytulnie i nie sprawiało przytłaczającego wrażenia nieco przeładowanego dodatkami. Największy dylemat to wybór, ponieważ ten jest niemal nieograniczony! Właśnie dlatego spróbujemy przedstawić Wam kilka naszych propozycji ciekawych akcesoriów, zwłaszcza na długie i chłodne pory roku.

Zimowe akcesoria do domu

Zimą, kiedy za oknem hula wiatr i prószy śnieg chętniej sięgamy po świece i świeczniki nadające niepowtarzalnego nastroju. Oprócz klasycznych i bardzo tradycyjnych świeczników obecnie tryumfy święcą świeczniki na delikatne i subtelne, ale nadające klimatu wnętrzu maleńkie tealighty. To, że świeczka jest niewielkich gabarytów wcale nie oznacza, że będzie palić się krótko. Wybierać możemy zatem pomiędzy równie niewielkimi, subtelnymi świecznikami poprzez naprawdę monumentalne świeczniki na malutką okrągłą świeczkę, po świeczniki na kilka tealightów. Duże świeczniki na świeczki typu tealight potrafią zastąpić zimą niewielki wazon z kwiatami i zajmować honorowe miejsce pośrodku stołu. Zimą warto wybrać także ciepłe koce i pledy. Tych nigdy zbyt mało zwłaszcza, że awarie ogrzewania potrafią być prawdziwą plagą. Piękne, wzorzyste ciepłe koce i narzuty a także gładkie, utrzymane w żywych kolorach, pozwolą odpędzić jesienną i zimową chandrę.

Przytulne dodatki do pokoju cieszą zmysły

Dodatki do pokoju  to nie tylko to, co widać. Jesienią i zimą chętnie otaczamy się również przytulnymi zapachami, na przykład korzennymi. Zapach piernika albo lasu w domu tworzy wspaniałą atmosferę i poprawia nastrój. Warto zadbać wówczas także o najlepsze zapachy do wnętrz, które wpłyną pozytywnie na samopoczucie w tym trudnym czasie.