pianka do wlosow

Pianki polecane do stylizacji włosów

Pianki do stylizacji włosów cechują się szerokim zastosowaniem, dlatego wiele kobiet nie wyobraża sobie codziennego układania fryzury bez ich pomocy. Wybór kosmetyków powinien być jednak ściśle dostosowany do potrzeb, a także rodzaju włosów. W przeciwnym razie efekt może być nieskuteczny lub mniej trwały, a źle dobrane produkty mogą niekorzystnie wpływać na kosmyki. Sprawdźmy, jakie pianki do stylizacji włosów są więc najbardziej polecane!

Pianki zwiększające objętość włosów

Wiele kobiet skarży się na to, że ich włosy nie mają spektakularnej objętości. Szczęśliwie w celu skutecznego i trwałego uniesienia włosów u nasady z pomocą przychodzą odpowiednie pianki do stylizacji. Dzięki nim każda Twoja fryzura stanie się znacznie bardziej wyrazista, a włosy utrzymają się na swoim miejscu przez cały dzień i nie opadną.

Kosmetyki z tej kategorii świetnie sprawdzają się nawet w przypadku cienkich i rzadkich pasm, dzięki czemu wyglądają one znacznie pełniej. Jeśli szukasz produktów, które będą odpowiednie zarówno do krótkich, jak i długich włosów, którym brakuje objętości, korzystaj z oferty renomowanych sklepów, takich jak Wszystko Dla Włosów. Produkty do stylizacji, które w nich znajdziesz, są wysokiej jakości oraz bogate w wartościowe dla Twoich kosmyków składniki.

Pianki ujarzmiające puszące się lub kręcone włosy

Właścicielki bujnych loków mierzą się z kolei z innym problemem. Ich włosy często zanadto się puszą i ciężko je ujarzmić, aby były estetycznie ułożone. Stosując przeznaczone do kręconych kosmyków pianki stylizujące, łatwo sprawisz, że Twoje loki będą nie tylko utrwalone, ale też staną się elastyczne. Ponadto produkty te mają działanie kojące i sprawiają, że:

  • włosy stają się odporne na wilgoć,
  • włosy są wzmocnione i odświeżone,
  • włosy są łatwe w rozczesywaniu,
  • skóra głowy jest nawilżona.

Dzięki temu będziesz czuła się pięknie przez cały dzień niezależnie od jego intensywności.

Czym cechują się najlepsze pianki do stylizacji włosów?

Wysokiej jakości pianki do stylizacji włosów cechują się przede wszystkim lekką, a jednocześnie mocną formułą, która sprawia, że gotowa stylizacja ma długotrwały efekt. Ponadto są bogate w nawilżające, wzmacniające i regenerujące włosy składniki, takie jak:

  • ekstrakt z guarany,
  • proteiny pszeniczne,
  • pantenol,
  • aloes,
  • witamina E.

Produkty z dobrym składem nie tylko ułatwiają modelowanie włosów, ale też chronią je przed negatywnymi skutkami stylizacji, np. przed gorącym powietrzem z suszarki.