medycyna estetyczna

Nie tylko odmłodzenie skóry, czyli w czym pomogą Ci zabiegi laserem

Lasery to nowoczesne urządzenia, które znajdują powszechne zastosowanie nie tylko w medycynie konwencjonalnej, ale również estetycznej. Zabiegi laserowe są niemal bezbolesne, mało inwazyjne i przede wszystkim skuteczne. Dowiedz się, w czym pomoże Twojej skórze laser.

Najnowszej generacji laser – Gliwice i okolice

Najnowocześniejsze lasery to urządzenia wielofunkcyjne, pomagające w różnych schorzeniach i problemach skóry. Przykładem jest Alma Harmony Pro – cechujący się wszechstronnym zastosowaniem i precyzją działania laser Gliwice to miasto, w którym znajduje się gabinet medycyny estetycznej Dermapoint dysponujący tą platformą laserową najnowszej generacji. Doświadczeni specjaliści wykonują w nim wiele zabiegów z użyciem lasera.

Wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantuje efektywność oraz bezpieczeństwo zabiegów. Maszyna pozwala na użycie różnego rodzaju laserów podczas jednego zabiegu, co przynosi spektakularne rezultaty, a przy tym znacząco skraca jego czas. Wszystkie zabiegi są w pełni bezpieczne dla pacjentów, a przy tym niemal bezbolesne. Okres rekonwalescencji jest krótszy niż po podobnym zabiegu chirurgicznym. Ich zaletą jest też możliwość łączenia z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. z użyciem osocza bogatopłytkowego. Seria zabiegów laserem przynosi też długotrwałe efekty.

Usuwanie zmian naczyniowych

Wykorzystanie zaawansowanych technik laserowych i innych źródeł światła umożliwia skuteczne usuwanie zmian naczyniowych. Specjalna głowica Nd:Yag jest przystosowana do zamykania poszerzonych naczynek na nogach i twarzy. Doskonale sprawdza się w przypadku naczyniaków rubinowych i gwiaździstych oraz teleangiektazji. Ponadto jako jedyną głowicę lasera na rynku wyposażono ją w profesjonalny system chłodzenia zabezpieczający skórę przed przegrzaniem.

Usuwanie blizn

Alma Harmony Pro posiada także głowicę iPixel. Ten laser frakcyjny służy do skutecznej likwidacji blizn potrądzikowych oraz innego typu. Ponadto znakomicie radzi sobie z ziarnistą fakturą skóry, bruzdami oraz nawet głębokimi zmarszczkami.

medycyna estetyczna

Usuwanie głębokich przebarwień

Przebarwienia posłoneczne, hormonalne, trądzikowe czy innego rodzaju to prawdziwa zmora wielu kobiet i mężczyzn. Na szczęście można z nimi skutecznie walczyć laserem. Dzięki specjalnej wiązce o konkretnej długości sprzęt z sukcesem likwiduje nawet głębokie przebarwienia. Znakomicie radzi sobie też z usuwaniem makijażu permanentnego, a nawet tatuaży.

Laserowe odmładzanie skóry

Wysokiej klasy laser renomowanej marki radzi sobie również doskonale w terapii przeciwstarzeniowej. Przykładem jest tu Alma Harmony Pro z głowicą ClearLift. To jedyny dostępny na rynku medyczny laser frakcyjny z technologią Q-switch, wykonujący krótkie impulsy o bardzo dużej energii. Dzięki temu innowacyjne urządzenie stanowi najlepszą alternatywę dla zwykłych liftingów. Umożliwia bezoperacyjny, bezbolesny i przede wszystkim wyjątkowo skuteczny lifting twarzy. Efektywnie wygładza zmarszczki, poprawia jędrność i owal twarzy. Co istotne, jest to laser nieablacyjny, co sprawia, że nie uszkadza on naskórka i może być wykonywany o każdej porze roku.

Jeśli więc szukasz bezpiecznego i efektywnego sposobu na odmłodzenie twarzy albo pozbycie się różnych problemów skórnych, zabiegi laserowe w Gliwicach to rozwiązanie dla Ciebie. Wybierając gabinet medycyny estetycznej, pamiętaj, aby zdecydować się na doświadczoną, nowocześnie wyposażoną placówkę, w której pracuje zespół kompetentnych specjalistów, taką jak Dermapoint. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że zabiegi laserem zostaną przeprowadzone w pełni profesjonalny sposób.