promowanie firmy

Kurtki z nadrukiem dla firm – postaw na dobrą widoczność swojego biznesu!

Poszukujesz dobrych kurtek roboczych dla pracowników? Pomyśl o zakupieniu kurtek uzupełnionych o nadruki z logo firmy! Zobacz, jakie obecnie kurtki z nadrukiem są oferowane przez producentów i jak złożyć swoje zamówienie.

Kiedy warto kupić kurtki robocze z nadrukiem?

Przedsiębiorcy w określonych sytuacjach muszą przekazywać swoim pracownikom odzież roboczą albo odzież ochronną. Do tych kategorii zaliczane są również kurtki, które chronią przed czynnikami pogodowymi, chłodem, ale również mogą pomagać firmie w promocji.

Gdy pracownicy podczas pracy mogą zniszczyć lub pobrudzić swoje prywatne ubrania, wówczas pracodawca musi przekazać im odzież roboczą. Odzież ochronna jest natomiast używana wtedy, gdy pracownik wystawiony jest na szkodliwe i niebezpieczne czynniki, na przykład na niskie temperatury.

Wybierając właściwe kurtki, można zatem zapewnić pracownikom odpowiedni komfort i bezpieczeństwo prac. Gdy będą to kurtki z nadrukiem – https://oznakowane.com/oferta/odziez-reklamowa/kurtki-reklamowe-z-nadrukiem firmowym, dodatkowo można wtedy zadbać o wizerunek biznesu oraz zwiększyć jego rozpoznawalność.

Rodzaje kurtek z nadrukiem – co znajduje się w sprzedaży?

Dzisiaj kurtki z nadrukiem są sprzedawane w wielu wariantach pod kątem ich fasonów, stopnia ochrony przed chłodem, kolorystyki, rozmiarów. Duży wybór powoduje, że można łatwo dobrać je do własnych potrzeb i do potrzeb pracowników.

Do najczęściej kupowanych kurtek firmowych zaliczane są:

  • kurtki zimowe – zapewniają dobrą ochronę przed chłodem podczas zimowych dni, także mogą być wyposażone w podpinki, kaptury

  • kurtki softshell – są to sportowe kurtki wyprodukowane z materiału o oddychających właściwościach, zapewniają przy tym dobrą ochronę przed wiatrem, wilgocią

  • kurtki przeciwdeszczowe – wygodne kurtki na deszczową pogodę, często są składane do małych rozmiarów, więc można łatwo je nosić

  • kurtki, bluzy polarowe – wykonane z ciepłego, przyjemnego w dotyku polaru, który chroni przed chłodem

Wszystkie powyższe kurtki mogą być też oferowane w różnych kolorach, rozmiarach, fasonach, więc najlepiej zapoznać się z nimi w katalogach producentów i sprzedawców przed podjęciem decyzji.

Gdzie kupić kurtki firmowe z nadrukiem?

Aktualnie kurtki z nadrukiem są oferowane głównie w firmach prowadzących sprzedaż akcesoriów i gadżetów reklamowych. Można dostać w nich również różne rodzaje odzieży reklamowej, w tym kurtki.

Do złożenia swojego zamówienia trzeba przekazać do firmy informacje dotyczące wybranego rodzaju kurtek, a także projekt graficzny, który ma być zrealizowany na odzieży.

Zamówienia na kurtki z nadrukiem można składać stacjonarnie, gdy w okolicy działają firmy prowadzące takie usługi. Alternatywą jest zamówienie ich w sklepach prowadzących sprzedaż online.