3 sposoby na stylizacje w których główną rolę odgrywają glany młodzieżowe

Wybór idealnej stylizacji jest rzeczą trudną – zwłaszcza wtedy, gdy ma się kilkanaście lat i punkową duszę. Jednak bez obaw. W tym artykule znajdziesz 3 sposoby na modne wplecenie skórzanych glanów młodzieżowych do swojego ubioru – w wersjach klasycznej, swobodnej i koncertowej.

Wersja elegancka

Klasyczne, wysokie skórzane buty takie jak glany nigdy nie wychodzą z mody. Co ważne, doskonale pasują do wielu stylizacji. Jeśli chcesz dodać klasy swojemu zestawowi, upewnij się, że są one eleganckie i w neutralnym kolorze, takim jak czarny lub brązowy. Takie glany młodzieżowe doskonale pasują do czarnych obcisłych spodni i jasnej koszuli.

Bez przeszkód możesz sięgnąć również po sportową marynarkę, która całej stylizacji doda jeszcze więcej powagi.

Wersja swobodna

Aby uzyskać bardziej swobodny zestaw, rozważ założenie ulubionej pary dżinsów lub legginsów. Możesz łatwo uzyskać świetny look, łącząc je z oversize’owym swetrem i kilkoma uroczymi dodatkami, takimi jak czapka lub gruby szalik. W ten sposób przyjemne połączenie, idealne do pracy lub szkoły.

Jeśli chcesz dodać swojemu strojowi trochę koloru, spróbuj założyć pod spód rajstopy w jaskrawych kolorach! Możliwości są niemal nieograniczone!

Wersja koncertowa

Stworzenie koncertowej stylizacji, w której główną rolę odegrają glany nie jest trudne. Wystarczy, że połączysz je z ulubionym t-shirtem, dżinsami i fajną kurtką, a będziesz gotowa na wszystko. Dołóż do tego wyraziste kolczyki, a cały zestaw będzie zachwycający.

To jednak nie jedyna możliwość. Dodaj do glanów zabawny top, kraciastą koszulę i kilka subtelnych dodatków, a uzyskasz świetny look, który sprawdzi się nie tylko podczas rockowego koncertu, ale również podczas spotkania z przyjaciółmi w lokalnym barze lub restauracji.

Elegancka, swobodna i koncertowa – to tylko trzy wersje stylizacji, w których z powodzeniem możesz wykorzystać modne glany młodzieżowe. Jednak możliwości jest znacznie więcej. A jedyne, co Cię ogranicza to Twoja kreatywność.