ksiega gosci weselnych

Księgi gości weselnych – co wybrać?

Wesele wymaga szczególnej oprawy. Wszak to wyjątkowy dzień dla Państwa Młodych. Ozdobne pudełka na koperty, pudełka na obrączki, a także Księga Gości Weselnych to gadżety, które pomogą sprawić, że ten wyjątkowy dzień pozostanie w pamięci Młodej Pary na długo. Jaką księgę gości wybrać?

Co to jest księga gości weselnych?

Księga gości weselnych to dodatek, który swoistym must have na weselnych przyjęciach. To wspaniała pamiątka z uroczystości weselnej. Występuje w formie książki. Na kolejnych stronach bliscy, znajomi, rodzina, przyjaciele wpisują życzenia, wspomnienia, porady na wspólną drogę życia. Księga gości powinna zostać umieszczona w widocznym miejscu, by każdy z zaproszonych miał do niej swobodny dostęp. Najlepiej, gdy na sali weselnej zostanie wygospodarowany osobny stolik z krzesłem, by każdy gość bez pośpiechu mógł się w taką księgę wpisać. Księga Gości jest ważnym elementem pamiątkowym, który ułatwi zachowanie wyjątkowych wspomnień na długie lata.

Jaką księgę gości wybrać?

Klasyczna forma księgi gości to książka w grubiej oprawie z pustymi kartkami, na których mogą wpisywać się goście. Kreatywna Pracownia Tadam proponuje również inne wersje księgi gości, które są bardziej nowoczesne. Aby uatrakcyjnić tradycyjną księgę gości, można pokusić się o wybór księgi z czarnymi kartami. Wówczas goście, specjalnymi metalicznymi pisakami, będą mogli wpisywać życzenia dla Młodej Pary. Świetnie sprawdzą się na imprezie weselnej z charakterem, niecodziennymi rozwiązaniami. Można zdecydować się na personalizację. Spersonalizowana księga będzie stanowiła piękną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Ciekawą firmą są księgi z ankietami dla gości. Każda z zaproszonych osób uzupełnia swoje karty odpowiadając na zadane tam pytania dotyczące ślubu, wesela i Państwa Młodych.

Wybierając księgę dla gości warto pamiętać o tym, by dopasować ją do innych weselnych dodatków. Powinna być minimalistyczna, ale jednocześnie elegancka. Jej wygląd i forma zależą od motywu przewodniego wesela.