masaz twarzy

Kompleksowy masaż w Twoim domowym biurze

Gdy tylko skończysz czytać to zdanie, spróbuj na chwilę zamknąć oczy i wyobrazić sobie, że każdego dnia w swoim domowym biurze możesz doświadczać odprężającego masażu ciała. A czy wiesz, że takie życzenie naprawdę może się spełnić?

Jak odprężyć ciało i poczuć prawdziwy spokój?

Niezależnie od tego, ile godzin codziennie spędzasz w domowym biurze, doskonale byłoby, gdybyś podczas przerwy lub po wykonaniu obowiązków, mógł zrobić coś naprawdę dobrego dla swojego ciała i ducha. Takim podarunkiem oraz inwestycją w lepsze samopoczucie może stać się profesjonalny, odprężający masaż. Skorzystanie z niego w trakcie pracy albo tuż po jej zakończeniu wydaje Ci się jednak zupełnie niemożliwe?

Dzięki propozycji marki Casada możesz doświadczyć przyjemnego masażu ciała wtedy, gdy tylko będziesz tego potrzebować i to bez wychodzenia ze swojego domowego biura. Mowa o fotelu do masażu dostępnym w ofercie. Sprawdzi się jako element wyposażenia przestrzeni przeznaczonej do pracy, lecz dodatkowo może rozluźnić spięte mięśnie, złagodzić ból karku, pleców czy łydek i dodać Ci energii do działania na całą resztę dnia.

Pozwala on również na pozbycie się uczucia niepokoju i odzyskanie kontroli nad kierunkiem, jakim podążają myśli. Jest to możliwe nie tylko dzięki odprężającemu masażowi, ale także:

  • głośnikom umożliwiającym słuchanie ulubionej, relaksacyjnej muzyki z telefonu bądź tabletu,

  • autorskiej aplikacji Braintronics, która za pomocą autostymulacji wprowadza umysł i całe ciało w stan głębokiego relaksu.

Urządzenia masujące niemieckiej marki Casada

Jeśli Twoje domowe biuro zostało urządzone w taki sposób, że nie ma w nim wystarczającej ilości miejsca na ustawienie fotela z masażem, możesz sprawdzić inne urządzenia z oferty niemieckiej marki Casada. Wśród nich znajdziesz maty masujące, które stworzą perfekcyjny tandem z krzesłem biurowym i przyniosą Twojemu kręgosłupowi chwilę wytchnienia, a także masażery do stóp, nóg i łydek realizujące kilka technik masażu o kojącym działaniu.

Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty urządzeń masujących marki Casada – znajdziesz ją na stronie internetowej Casada.pl. Czekają tam na Ciebie także specjaliści, którzy są gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc w wyborze najlepszego sprzętu, czyli spełniającego indywidualne potrzeby. Przed zakupem możesz przetestować interesujące Cię urządzenie w pełnym zakresie, odwiedzając wybrany salon firmowy. Dostępny sprzęt jest regularnie sprawdzany i dezynfekowany, zatem podczas całej wizyty możesz czuć się komfortowo i bezpiecznie.