reklama biznesu

Kiedy warto zdecydować się na ściankę reklamową łukową?

Ścianka dostępna w wersji łukowej to rozwiązanie idealnie sprawdzające się tylko podczas targów i konferencji branżowych? Dowiedz się, jakie jeszcze zastosowanie może mieć ten typ ścianki reklamowej i poznaj wszystkie jego zalety.

Ścianka reklamowa łukowa i jej najważniejsze cechy

Oprócz stojaków reklamowych, sprzętu prezentacyjnego i audiowizualnego w realizacji wielu działań promocyjnych niezastąpione są również ścianki reklamowe. Tak jak stojaki, gabloty czy tablice można podzielić je na kilka podkategorii. W tej grupie wyróżnimy więc:

  • ścianki teleskopowe,

  • ścianki typu roll up

  • i ścianki Pop-Up.

W tym tekście skupimy się na ostatnim wariancie, czyli na ściankach Pop-Up. Nazywane są one też ściankami reklamowymi łukowymi. Ich konstrukcja opiera się na lekkim szkielecie aluminiowym, na którym zawieszane są panele graficzne, mocowane za pomocą pasków magnetycznych. Ścianki sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach, np. z transportowym kufrem albo z trybunką i oświetleniem. Te dodatkowe akcesoria można skompletować także samodzielnie.

Jakie są najważniejsze cechy ścianek? Bez wątpienia ich dużą zaletą jest atrakcyjny wygląd, który skutecznie przyciąga uwagę odbiorców i pozwala budować firmie pożądany wizerunek. Dla użytkowników istotne będą także takie wyróżniki, jak mobilność, prosta obsługa i wysoka funkcjonalność. Decydując się na zestaw z kufrem, można dodatkowo zapewnić łatwiejszy transport, z kolei wybierając komplet z trybunką – stworzyć atrakcyjne miejsce do ekspozycji produktów czy rozmów z klientami.

Kiedy warto zdecydować się na ściankę Pop-Up?

Wiesz już, czym jest ścianka reklamowa w wersji łukowej i znasz jej najważniejsze cechy. A kiedy warto się na nią zdecydować? To rozwiązanie będzie doskonałe dla właścicieli firm, którzy regularnie biorą udział w konferencjach, targach branżowych i wielu innych okazjach, podczas których mogą zaprezentować swoją ofertę i nawiązać nowe kontakty. Z pewnością okaże się przydatne także dla przedsiębiorców, którzy szukają sposobów na wyróżnienie się na tle konkurencji i podkreślenie nowoczesnego charakteru swojej działalności.

Taka ścianka sprawdza się jednak nie tylko podczas branżowych wydarzeń. Z powodzeniem można wykorzystywać ją także w trakcie eventów organizowanych przez samą firmę, np. dla swoich partnerów czy pracowników oraz na co dzień, jako element wyposażenia siedziby. W tym drugim przypadku ścianka reklamowa będzie mogła stanowić doskonałe tło do różnych sesji biznesowych czy relacji na żywo prowadzonych w mediach społecznościowych.

Szeroki wybór ścianek i innych narzędzi reklamowych

Jeśli uważasz, że ścianka reklamowa łukowa to doskonałe rozwiązanie dla twojej firmy, to zachęcamy cię do sprawdzenia oferty sklepu internetowego topexpo.pl. Specjalizuje się on w produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości systemów prezentacji wizualnej. Decydując się na zakup w tym miejscu, możesz mieć więc pewność, że otrzymane produkty będą świetnie się prezentowały i skutecznie pomagały w realizacji różnych celów. W asortymencie możesz znaleźć też wiele innych narzędzi ułatwiających ekspozycję treści reklamowych, które razem stworzą niezawodne systemy wystawiennicze.