perfumy lane

Jak powinny być pakowane perfumy lane?

Perfumy lane wcale nie różnią się od markowych produktów głównie zapachem czy jakością. Różnicami, które mają największe znaczenie w przypadku zapachów oryginalnych i zamienników, są ich flakony i opakowania. Perfumy znanych marek zamknięte są bowiem w drogich, pięknie zdobionych i bardzo wymyślnych buteleczkach, a także charakterystycznych, obrandowanych kartonikach. Jak zatem są pakowane perfumy lane? Sprawdźmy.

Mocne i trwałe szkło perfumeryjne

Zamienniki perfum, podobnie jak oryginalne zapachy, powinny być zamknięte w szczelnych i wykonanych z mocnego szkła flakonach. W odróżnieniu jednak od markowych produktów butelki wykorzystywane do perfum lanych są prostsze i skromniejsze w formie. Nie znaczy to jednak, że nie mają one walorów estetycznych. Często są to bardzo eleganckie flakony, pozbawione jedynie wymyślnych form czy kryształowych ozdób. Co więcej, występują one w różnych kształtach – mogą być bardziej kanciaste, podłużne lub pękate.

Szklane butelki perfumeryjne powinny być ponadto wyposażone w praktyczne atomizery. To właśnie za ich pomocą możesz łatwo i wygodnie aplikować dowolną ilość zapachu na skórę. Dzięki nim perfumy są także szczelnie zamknięte we wnętrzu flakonów – nie wylewają się, nie utleniają, nie wietrzeją ani nie przedostają się do nich żadne zanieczyszczenia.

Estetyczne opakowanie

Poza elegancką buteleczką istotny jest również estetyczny kartonik, w który zapakowane są gotowe perfumy lane. Opakowanie – podobnie jak flakony – nie jest finezyjnie zdobione czy grawerowane, jednak jest ładne, starannie przygotowane i eleganckie. Najczęściej opisane jest także, jaki produkt znajduje się w środku. Skromniejsze opakowanie i butelka w dużej mierze wpływają na niższą cenę zamienników perfum, których jakość, trwałość i intensywność wcale nie odbiegają od markowych produktów. Dzięki temu nie musisz przepłacać, by pięknie pachnieć każdego dnia.

Czy perfumy lane sprawdzają się na prezent?

Estetycznie zapakowane perfumy lane są z pewnością dobrym pomysłem na prezent. Firmy produkujące wysokiej jakości zamienniki perfum, takie jak Mandoco, które zaopatrują renomowane rozlewnie, oferują mnóstwo kompozycji do wyboru. Pamiętaj jednak, że każdy ma swoje ulubione zapachy, dlatego przed wyborem konkretnych perfum powinieneś poznać upodobania osoby, którą chcesz obdarować. Tak przemyślany, a w dodatku pięknie wyglądający podarunek z pewnością zapadnie jej w pamięć i przy każdym użyciu będzie przypominał o Tobie.