kupno mieszkania

Częste błędy popełniane przy zakupie mieszkania

Zakup mieszkania jest niewątpliwie inwestycją na lata. To poważne przedsięwzięcie wymaga dokładnego przemyślenia i zwrócenia uwagi na wiele czynników. Ważna jest zarówno dobrze skomunikowana lokalizacja, zagospodarowanie nieruchomości, jak i komfortowy rozkład lokalu. Najlepiej nabyć nieruchomość od dewelopera. Dlaczego? Przeczytaj o zaletach tego rozwiązania. Dowiedz się także, jakie błędy pojawiają się najczęściej przy nabywaniu lokalu.

Jakie pomyłki zazwyczaj mają miejsce podczas kupna własnego M?

Przy zakupie mieszkania towarzyszą nam wielkie emocje i stres, przez które nietrudno o pomyłki. Są nimi:

  • Niewłaściwe dopasowanie lokalu do potrzeb za mały metraż w stosunku do liczby domowników, niezbyt funkcjonalny rozkład pomieszczeń, za wysokie piętro, brak tarasu/balkonu czy lokalizacja w mało atrakcyjnej okolicy.
  • Zakup mieszkania w pośpiechu oraz brak znajomości rynku nieruchomości. Warto poświęcić trochę czasu i porównać wiele ofert mieszkaniowych.
  • Skupianie się wyłącznie na cenie lokum, bez zwrócenia uwagi na pobliską infrastrukturę, komfort czy wielkość powierzchni mieszkania.

Doskonałym rozwiązaniem na uniknięcie powyższych błędów jest nabycie mieszkania od dewelopera.

Jakie korzyści przynosi nabycie nieruchomość bezpośrednio od dewelopera?

Bez wątpienia największa z zalet jest dostęp do okazałej oferty kawalerek, mieszkań dwu oraz więcej pokojowych. Możemy wybierać pośród nieruchomości z ogrodem, balkonem czy antresolą.

Kolejnym atutem są duże udogodnienia. Lokale z rynku pierwotnego np. od dewelopera Loker z Rumii to wyjątkowe inwestycje oparte na innowacyjnych rozwiązaniach i wysokiej jakości technologiach. Wyróżniają się atrakcyjną lokalizacją, rozbudowaną infrastrukturą, dobrą komunikacją z centrum, ciekawym i satysfakcjonującym rozkładem pomieszczeń, estetyką oraz dostosowaniem do indywidualnym potrzeb.

Nieruchomości od dewelopera są świeżo oddane do użytku i mają wyższą wartość rynkową. Nie wymagają remontu, a otynkowane ściany są już przygotowane do pomalowania lub położenia tapet. Mamy możliwość dowolnego zaaranżowania wnętrz wedle własnych upodobań. Ponadto mamy do wyboru nowoczesne mieszkania wykończone pod klucz, gotowe od razu do zamieszkania, których urządzeniem zajmują się profesjonalni projektanci.