rozwiazanie erp

Rozwiązania ERP pomocne w zarządzaniu łańcuchami dostaw

Firmy zajmujące się m.in. zarządzaniem łańcuchem dostaw, powinny się zastanowić nad wdrożeniem odpowiednich programów. Rozwiązania ERP są pomocne w realizowaniu tych celów. Dlatego tak wielu przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z nich. Jeśli nie wiesz, jakie oprogramowanie warto wdrożyć, zapoznaj się z poniższym tekstem. Tłumaczymy, na jakich programach powinieneś się skupić, by wesprzeć w swojej firmie zarządzanie łańcuchami dostaw.

Obecnie większość działań realizowanych przez przedsiębiorstwa jest prowadzonych komputerowo. Celem tego jest przede wszystkim zwiększenie wydajności oraz efektywności prowadzonych działań. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszą się rozwiązania ERP, pomocne w usprawnieniu różnych sektorów biznesów. Pracownik przedsiębiorstwa SUPREMIS oferującego programy komputerowe dla firm mówi: Firmy, które zajmują się zarządzaniem łańcuchem dostaw, powinny przede wszystkim skupić się na swoich celach, nie martwiąc się o sposób działania. Programy zwiększające ich wydajność okazują się pomocne m.in. przy przepływie towarów, danych czy środków finansowych, które dotyczą produktów lub usług.

SAP Business ByDesign

Jednym z programów polecanych dla firm, zajmujących się zarządzaniem łańcuchami dostaw, jest SAP Business ByDesign. Oprogramowanie sprawdza się doskonale w przypadku średnich przedsiębiorstw. Poza tym korzystają z niego lokalne instytucje sektora publicznego, a także oddziały dużych firm. Program stanowi zintegrowane rozwiązanie, które wspiera różne działania realizowane przez przedsiębiorstwo, w tym również zarządzanie łańcuchami dostaw. Sap Business ByDesign warto wybrać z kilku powodów, ale przede wszystkim dlatego, że program działa w chmurze. Można uzyskać do niego dostęp przez aplikację mobilną, co umożliwia zarządzanie firmą z dowolnego urządzenia, o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. Tym samym zwiększa się wydajność oraz efektywność realizowanych działań, co jest bardzo ważne dla każdej firmy.

SAP Business ByDesign to program, który działa kompleksowo. Jest w stanie poprowadzić całe przedsiębiorstwo, opierając się wyłącznie na jednym rozwiązaniu. Jego dużą zaletę stanowi również intuicyjność. Pomaga pracownikom sprawnie się zaadoptować i przyspiesza czas osiągania wszelkich profitów. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu, jakie ma użytkownik. Poza tym program wyróżnia się zintegrowaną analityką, co umożliwia uzyskanie wglądu we wszystkie procesy w czasie rzeczywistym. Można z niego korzystać o dowolnej porze, w dowolnym miejscu, ponieważ SAP Business ByDesign jest mobilny. Warto zaznaczyć również, że program wyróżnia się adaptowalnością oraz skalowalnością. Dzięki niemu skonfigurujesz swój biznes i będziesz mógł być na bieżąco ze wszelkimi zmianami.

SAP S/4 HANA Cloud

Świetnym rozwiązaniem jest SAP S/4 HANA Cloud – to kompletny system, polegający przede wszystkim na planowaniu zasobów przedsiębiorstwa. Ma on wbudowane inteligentne technologie takie jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe czy zaawansowana analityka. System umożliwia przedsiębiorstwom wdrażanie nowych modeli biznesowych, ponadto ułatwia szybie zarządzanie zmianami i organizowanie zasobów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Ponadto zapewnia możliwość wykorzystywania predykcyjnych możliwości sztucznej inteligencji.

System SAP S/4 HANA Cloud gwarantuje skalowalność do nowych potrzeb biznesowych. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie najnowszych i najlepszych praktyk. Rozwiązanie pozwala być na bieżąco ze wszystkimi zmianami w przepisach, poza tym wiąże się z mniejszym zapotrzebowaniem na zadania administracyjne IT. Wdrożenie tego systemu zapewnia brak konieczności inwestowania w infrastrukturę. SAP S/4 HANA Cloud to program łatwy w konfiguracji oraz użytkowaniu. Korzystające z niego firmy mogą liczyć na pełne bezpieczeństwo i ochronę danych.