fasada przeszklenie

Przeszklenia fasad – jakie zalety ma takie rozwiązanie?

DGA Budownictwo to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu różnego typu przeszkleń, zwłaszcza stosowanych w budynkach o przeznaczeniu przemysłowym. Jakie zalety wiążą się z tego typu rozwiązaniem? W których obiektach można je znaleźć?

DGA Budownictwo – jakich rozwiązań dostarcza właścicielom fabryk i zakładów produkcyjnych? 

DGA Budownictwo to firma, która od lat specjalizuje się w wykonywaniu przeszkleń fasad różnego typu obiektów, głównie tych o znaczeniu przemysłowym. Do wypełnienia otworów w ścianach stosuje się odporny na warunki atmosferyczne, trwały i funkcjonalny poliwęglan komorowy lub lity. Może być on z powodzeniem stosowany także na tarasach i balkonach prywatnych domów. Znajduje też zastosowanie w halach przemysłowych czy budynkach o przeznaczeniu sportowym. Łączone na pióro-wpust panele są łatwe w montażu i użytkowaniu. Doskonałe parametry fizyczne oraz żywotność i estetyka – to główne czynniki, które sprawiają, że są one tak popularne w branży budowlanej. 

Przeszklenia fasad – za pomocą jakich materiałów się je wykonuje? 

Przeszklenia fasad w Częstochowie wykonuje się zazwyczaj z wykorzystaniem poliwęglanu komorowego. Wysokie parametry optycznymi, doskonała przepuszczalnością światła i duże właściwości wytrzymałościowe – to bardzo ważne zalety przemawiające za stosowaniem właśnie tego materiału zamiast klasycznego szkła. Niska waga, a przy okazji świetna izolacja termiczna sprawdzają się doskonale w wielu typach obiektów. W przypadku tych osób, które poszukują nietypowego, a zarazem trwałego wykończenia fasady poliwęglan komorowy czy lity sprawdzają się fantastycznie. Duży stopień wodoszczelności to kolejny argument, który przemawia za ich użyciem w budynkach przemysłowych, halach sportowych czy domach prywatnych. Nie trzeba stosować w tym przypadku uszczelniaczy. Podsumowując, poliwęglan komorowy to materiał o licznych właściwościach, sprzyjających stosowaniu go jako przeszklenie fasad.