lezanka

Leżanki do term, aquaparków, hoteli – postaw na maksymalny komfort i trwałość!

Termy, aquaparki czy hotele SPA – to właśnie tam wypoczywamy dzisiaj coraz częściej. Aby komfort z pobytu był maksymalny, duże znaczenie ma odpowiednie wyposażenie takich przestrzeni, a w szczególności znajdujące się w nich meble. Co warto wybrać?

Jakie meble sprawdzają się do term, aquaparków, hoteli?

Podczas wyposażania przestrzeni przeznaczonych do relaksu trzeba pamiętać o tym, że komfort użytkowników jest w tym przypadku najważniejszy. Gdy będą znajdowały się w nich meble sprzyjające wypoczynkowi, w takim przypadku będą one do niego zachęcały i również budowały pozytywny wizerunek konkretnego miejsca i zapraszały do jego ponownego odwiedzenia.

Najczęściej wybieranymi meblami są leżanki do term, aquaparków, hoteli – https://hastegarden.pl/karasek-wien/wellness_bermuda/ które zapewniają użytkownikom pełen komfort. Leżanki pozwalają na uzyskanie maksymalnego komfortu, ponieważ dzięki nim można przyjąć bardzo wygodną pozycję. Wysokie oparcie zapewnia podparcie dla karku i głowy, natomiast podnóżek dla nóg. To powoduje, że doskonale sprawdzają się one w tych miejscach.

Leżanki do term, aquaparków, hoteli – na co zwrócić uwagę?

Wybierając odpowiednie term, aquaparków, hoteli, warto zawsze pamiętać o tym, by stawiać na jakość, ponieważ tylko wtedy będą one zapewniały odpowiednią wygodę użytkowania i jednocześnie będą stanowiły praktyczne wyposażenie, które posłuży na lata.

Można wykorzystać je wtedy w różnych przestrzeniach, na przykład ustawić przy basenie, w strefie saun oraz jacuzzi, w grotach solnych. Również mogą być one użytkowane na zewnątrz, na przykład przy basenach zewnętrznych.

Wybierając odpowiednie leżanki, należy pamiętać o tym, by uwzględnić poniższe czynniki:

1. Materiał ramy

Największą trwałość i komfort użytkowani mogą zapewnić leżanki aluminiowe, które pokrywane są dodatkowo lakierem nakładanym metodą proszkową. Mogą one przybierać dzięki temu różne barwy. Aluminiowe leżanki cechują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne oraz są bardzo lekkie i przez to proste w przenoszeniu.

2. Rodzaj pokrycia

Pokrycie powinno być wykonane z materiału przyjemnego w dotyku, a także prostego w czyszczeniu, dzięki czemu można błyskawicznie usunąć z nich różne zabrudzenia, a także przeprowadzić ich dezynfekcję. Najczęściej stosuje się tkaniny z włókien sztucznych.

3. Profil i funkcje

Dobra leżanka powinna być wyprofilowana tak, aby wygodnie się na niej siedziało. Zatem powinna mieć ona wysokie oparcie oraz podnóżek. Dodatkowym plusem będzie możliwość zmiany pozycji oparcia.

Chcesz kupić wygodne i trwałe leżanki dla gości? Sprawdź już teraz ofertę sklepu: https://hastegarden.pl/

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: [email protected]