Flowerboxy

Kwiatowe pudełka – najlepsza alternatywa dla klasycznych bukietów

Prezenty, w których główną rolę odgrywają kwiaty zawsze są mile widziane, zwłaszcza przez kobiety. Tradycyjne bukiety róż, czy innych roślin mogą być oczywiście eleganckie i zachwycać swoim wyglądem. Jednak warto postawić na nieco bardziej nowoczesną alternatywę w postaci pudełek kwiatowych. Są one oferowane przez wiele kwiaciarni oraz pracownie florystyczne, znajdują cały czas rzesze zwolenników. Przemawia za tym wiele korzyści z tej formy prezentu, mogą to być odpowiednio zakonserwowane kwiaty lub żywe, ale wzmocnione specjalnymi odżywkami. Tak naprawdę każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Kiedy pudełka kwiatowe są odpowiednim upominkiem?

Tak naprawdę wspomniane pudełka kwiatowe są odpowiednie dla każdej kobiety, która odgrywa w życiu mężczyzny bardzo ważną rolę. Okazji może być całe mnóstwo, tak samo jak kolorów kwiatów i opakowań, w których zostają umieszczone. Jednym z miejsc w sieci, gdzie można zamówić pudełko z kwiatami jest Rose du Château, gdzie priorytetem jest bardzo wysoka jakość wszystkich produktów. Doskonałym przykładem są wieczne róże, których trwałość może sięgać nawet dwóch lat! Są to cięte i żywe kwiaty, lecz poddaje się je procesowi stabilizacji, możliwe staje się więc zachowanie pierwotnego koloru oraz kształtu przez długi okres czasu. Umieszczenie przygotowanych kwiatów sprawia, że stają się eleganckim upominkiem, który cieszy właścicielkę przez wiele miesięcy. Na korzyść przemawia także brak konieczności dodatkowej pielęgnacji pudełkowych kwiatów, zbędne staje się również poszukiwanie odpowiedniego wazonu. Wieczne róże w efektownym pudełku mogą stanowić także piękną i niebanalną ozdobę butiku oraz sklepów z biżuterią, jak również stanowić tło w zdjęciach produktowych. Wykorzystują je znane marki, z których warto brać przykład, gdyż piękne i przyciągające wzrok zdjęcia stanowią podłoże do wzrostu zainteresowania potencjalnych klientów.

Flowerbox

Żywe róże w pudełku

Czerwone róże są umownym symbolem miłości i namiętnego uczucia, dlatego też można je znaleźć w Rose du Château. Nie są to jednak klasyczne bukiety, które możemy kupić w każdej kwiaciarni, to wyjątkowe pudełka kwiatowe – wypełnione po brzegi wyjątkowymi różami. To nowoczesne i jednocześnie niezwykle estetyczne zastępstwo dla klasycznych bukietów. Obdarowana nimi kobieta z pewnością doceni ten wyjątkowy gest, sprawdzi się na każdą okazję – bez żadnego wyjątku. Może stanowić dodatek do pierścionka zaręczynowego, by jeszcze lepiej upamiętnić tę wyjątkową chwilę. Zaręczynowe pudełko kwiatowe może stać w widocznym miejscu przez długi czas, gdyż rośliny są odpowiednio zabezpieczone dedykowanymi preparatami. W tekturowym pudełku umieszcza się gąbkę nasączoną wcześniej wodą z odżywką, taki zabieg skutecznie wydłuża czas zachowania pięknego wyglądu wszystkich kwiatów. Niezależnie od tego, czy są to róże, piwonie – wystarczy sprawdzać regularnie wilgotność gąbki, w razie potrzeby skropić ją wodą. Dobrą wiadomością jest również fakt, iż kwiaty w pudełkach nie wymagają podcinania końcówek łodyg.