Filtry do wody klasy PREMIUM

zdrowa woda

Filtr do wody to zaawansowane urządzenie, które świetnie sprawdzi się nie tylko w warunkach domowych, ale także w restauracjach, czy firmach. Urządzenia do sterylizacji wody, czynią ją całkowicie zdatną do picia, bez konieczności wcześniejszego filtrowania przy pomocy, np. popularnych dzbanków filtrujących, czy też przegotowywania. Filtr Bluewater Cleone to dostępny na polskim rynku filtr do wody, który zdecydowanie zasługuje na miano urządzenia klasy PREMIUM. Dlaczego tak jest i czy warto zainwestować w tego typu urządzenie we własnym domu?

Filtr do wody najważniejsze zalety

Jeśli mamy zdecydować się na to nietanie rozwiązanie do własnego domu, konieczne jest poznanie najważniejszych zalet z zastosowania filtrów do wody we własnym domu.

  • Po pierwsze wygoda, czyli dostęp do czystej wody prosto z kranu, bez obaw o zanieczyszczenia, czy nie najlepszy smak.

  • Po drugie ekologia, wykorzystywanie wody przefiltrowanej przez filtr Bluewater Cleone, pozwala na częściowe lub całkowite zrezygnowanie z wody w plastikowych butelkach, to ekologiczne i ekonomiczne.

  • Po trzecie lepszy smak potraw i napojów przygotowywanych na bazie wody.

  • Po czwarte troska o urządzenia, które do swojej pracy wykorzystują wodę, filtr do wody zmniejsza również zawartość wapnia i magnezu, które mają wpływ na powstawanie kamienia

Bluewater Cleone- filtr do wody dla wymagających

Filtr Bluewater Cleone jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych urządzeń do sterylizacji wody, wszystko dzięki jego systemowi filtracji, który jest wieloetapowy, dzięki któremu uzyskujemy krystalicznie czystą wodę prosto z naszego kranu.

Jak w praktyce wygląda wieloetapowa filtracja w Bluewater Cleone?

  • Filtracja wstępna, która przy wykorzystaniu dwóch wkładów sedymentacyjnych usuwa zanieczyszczenia na poziomie 20 um oraz 5 um.

  • Filtracja naturalnym węglem aktywnym, dzięki któremu usuwamy z wody zanieczyszczenia organiczne.

  • Filtracja osmotyczna membrana osmotyczna, nie przepuści niczego innego poza cząsteczkami wody, dzięki czemu woda staje się krystalicznie czysta.

  • Filtracja naturalnym węglem, po filtracji osmotycznej, woda z powrotem trafia do filtracji węglem aktywnym.

  • Mineralizacja, na koniec następuje proces mineralizacji, dzięki czemu woda jest nie tylko krystalicznie czysta ale również głęboko zmineralizowana.

Filtr Bluewater Cleone to urządzenie klasy premium, które działa nie tylko skutecznie, ale również inteligentnie. Pracę filtra do wody bez przerwy kontroluje mikroprocesor, wspomagany przez elektronikę, elektrozawory i pompy, natomiast najwyższa jakość wody, jest stale monitorowana przy pomocy czujnika. Zaawansowany i profesjonalny filtr do wody stanowią gwarancję czystej i smacznej wody dostępnej w każdej chwili, kiedy potrzebujemy nawodnienia. Bluewater Cleone to urządzenie profesjonalne i zaawansowane, jego koszt w zależności od modelu sięga powyżej 6 tysięcy.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl