Ślubny exploding box

Dlaczego warto ofiarować ślubny exploding box?

Exploding box to doskonały pomysł na efektowną oprawę podarunku. Możemy umieścić w nim pieniądze lub niewielki prezent. Wybuchające pudełko z powodzeniem można ofiarować bliskim z wielu okazji. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza ślubne exploding boxy. Stanowią one bardzo dobrą alternatywę dla tradycyjnych kartek. Tego rodzaju eksplodujące pudełeczko po rozłożeniu tworzy, bowiem piękną i wyjątkową przestrzenną kartkę ślubną, która z pewnością zachwyci Parę Młodą.

Dlaczego warto kupić ślubny exploding box?

W dzisiejszych czasach wiele osób zamiast kupna gotowej tradycyjnej kartki ślubnej decyduje się na zamówienie kartki spersonalizowanej, ręcznie robionej. Niezwykle interesującym, nowatorskim rozwiązaniem są tak zwane exploding boxy. Wybuchające pudełeczka oprócz tego, że prezentują się naprawdę pięknie są również bardzo praktyczne, ponieważ stanowią doskonałe miejsce do ukrycia upominku finansowego. Czym tak właściwie jest exploding box? Najprościej mówiąc jest to pięknie ozdobione pudełeczko, które po zdjęciu wieczka, rozkłada się na boki. Wewnętrzną część pudełka tworzą dekoracyjne ścianki, na których możemy odnaleźć między innymi: kieszonkę na pieniądze, sentencje i cytaty, różnego rodzaju ozdoby ślubne np. tekturowy tort weselny. Należy zaznaczyć, że tego rodzaju kartki mogą zostać dowolnie spersonalizowane. W środku możemy umieścić np. informacje o dacie ślub, czy też własne życzenia dla Pary Młodej. Warto dodać, że eksplodujące pudełka ozdabiane są techniką scrapbookingu, która jak wiadomo doskonale sprawdza się przy tworzeniu wyjątkowych kartek okolicznościowych. Kwiatki, wstążeczki, dekoracyjny papier, piękne ozdoby z tektury, kryształki, piórka wszystko to sprawia, że wybuchające pudełeczka prezentują się naprawdę niezwykle. Taki rodzaj kartki to pamiątka na długie lata. Warto, więc w tym szczególnym dniu, jakim jest bez wątpienia ślub naszych bliskich, zrobić nowożeńcom miłą niespodziankę i ofiarować im przestrzenną kartkę ślubna wykonaną w formie eksplodującego pudełeczka. Takim prezentem doskonale podkreślimy, jak ważna jest to dla nas uroczystość, a obdarowani z pewnością będą pozytywnie zaskoczeni.

Exploding box
Gdzie kupić ślubny exploding box?

Miejscem godnym polecenia jest z całą pewnością Artyferia.pl. Eksplodujące pudełeczka dostępne w ofercie tej firmy wykonywane są ręcznie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Warto również zaznaczyć, że sprzedawane tu exploding boxy tworzone są z najwyższej jakości, nowoczesnych materiałów do scrapbookingu. W sklepie Artyferia.pl odnajdziemy wiele fantastycznych i wyjątkowych wzorów pudełek. Ciekawą propozycja jest np. ślubny exploding box, w którym na każdej ściance została umieszczona kieszonka na upominek pieniężny z przeznaczeniem na konkretny cel np.: przytulny domek, romantyczne wieczory, dalekie wyprawy czy też nowy samochód. Co ważne w sklepie Artyferia.pl możemy również skorzystać z możliwości samodzielnego wyboru kolorystyki i ozdób. Ponadto po wcześniejszym uzgodnieniu także ścianki pudełka mogą zostać zagospodarowane według naszego pomysłu.