samochodzy sprowadzanie

Dlaczego Europejczycy sprowadzają auta z USA i Kanady?

Po europejskich drogach porusza się coraz więcej samochodów, które importowane są z USA i Kanady. Ma to związek m.in. z bardzo korzystnymi dla kupujących cenami pojazdów, które oferowane są przez domy aukcyjne. Warto dowiedzieć się więcej na temat korzyści związanych z zakupem auta w USA lub Kanadzie, a także sposobie działania pośredników, dzięki którym możemy cieszyć się z posiadania wysokiej klasy pojazdów.

Import aut z USA i Kanady – co trzeba wiedzieć?

Import aut zza Oceanu od kilku lat cieszy się rosnącą popularnością. Ma to związek m.in. z możliwością skorzystania z usług pośredników, którzy zapewniają kompleksową pomoc na każdym etapie transakcji. Dzięki wsparciu eksperta zakup auta w USA jest szybki i bezproblemowy. Decydując się na współpracę ze specjalistami w branży np. firmą JankesCar, możemy spełnić marzenie o posiadaniu luksusowego auta i jednocześnie sporo zaoszczędzić. Co więcej, zyskujemy pewność, że historia pojazdu, który chcemy kupić, zostanie dokładnie sprawdzona, dzięki czemu nie kupimy przysłowiowego kota w worku.

3 korzyści zakupu używanego samochodu w USA lub Kanadzie

Dlaczego warto zdecydować się na import samochodu z USA lub Kanady? Po pierwsze i najważniejsze – dostępne za Oceanem pojazdy to najczęściej auta kilkuletnie, które mają stosunkowo niewielki przebieg. Takie pojazdy są rzadkością na europejskim rynku samochodów używanych, a jeżeli się pojawiają, to ich cena jest o kilkadziesiąt procent wyższa.

Możliwość zakupu luksusowego auta w niskiej cenie to ważna, ale nie jedyna zaleta zakupu samochodu w USA. Warto wiedzieć, że za Oceanem dostępne są auta w standardzie wyposażenia znacznie przewyższającym standard ich europejskich odpowiedników. Wysoka jakość wyposażenia nie ogranicza się jedynie do wnętrza pojazdu, bo auta produkowane na amerykański rynek, wyróżniają się także pod względem jakości kluczowych podzespołów. Warto także zwrócić uwagę na bezpieczeństwo transakcji – kupując auto w USA, możemy zyskać pewność, że jego historia wypadkowa nie jest zatajona. Auta na aukcje wystawiają przede wszystkim ubezpieczyciele, dzięki czemu pośrednik może szybko sprawdzić, ilu samochód miał właścicieli i jakie ma uszkodzenia, co pozwala uniknąć wielu problemów oraz dodatkowych wydatków.