Wygodna sofa do pomieszczenia

MTI-Furninova – Double – podwójna radość wypoczynku

Prostota i oszczędna forma wyróżnia sofę Double, która jak sama nazwa wskazuje skrywa w sobie coś więcej. To niezwykła funkcjonalność i wygoda, ukryta za minimalistycznym designem.

Wygodna sofa

Wygodna i komfortowa sofa w salonie nadaje stylu całej aranżacji pomieszczenia. Nie od dziś wiadomo, że „mniej znaczy więcej”. Stając więc przed wyborem mebli wypoczynkowych dobrze zastanówmy się, czy model o minimalistycznej, prostej bryle nie okaże się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza gdy chcemy urządzić wnętrze nowocześnie.

Doskonałym wyborem będzie sofa Double z oferty marki MTI Furninova. To model niezwykle wdzięczny w aranżacji, który dodatkowo możemy w pełni spersonalizować. Co go wyróżnia? Przede wszystkim lekka w odbiorze, nowoczesna forma. Składają się na nią płaskie, głębokie poduchy siedzisk, ułożone podwójnie, dzięki czemu tworzą efektowny wizualnie wzór. Całość usadowiona na cienkich, metalowych nóżkach w modnej czerni nabiera gracji, dzięki czemu nawet w rozbudowanej wersji narożnej prezentuje się zgrabnie. Modelową sylwetkę dodatkowo podkreśla łagodna linia siedzisk, boczków i oparcia.

Całość prezentuje się niezwykle subtelnie, a za wyrafinowanym designem stoi wysoki komfort użytkowania. Sofa Double to nie tylko minimalizm w najlepszym wydaniu, ale też wiele opcji aranżacyjnych dostępnych w sześciu konfiguracjach. Odnajdziemy tu modele dwu- i trzyosobowe, komfortową sofę ze szezlongiem oraz trzy różne formy narożników. Uzupełnieniem kolekcji jest duży puf, który dodatkowo może pełnić funkcję stolika.