meble na wymiar

Jakie meble na wymiar są modne w sezonie 2022/2023?

Choć do końca tego roku zostały jeszcze trzy miesiące, warto rozejrzeć się za wnętrzarskimi inspiracjami na przyszły, 2023 rok. Projektanci, wykonawcy oraz dystrybutorzy mebli już dziś przedstawiają swoje propozycje na nadchodzący sezon. Z których warto skorzystać, a jakie najlepiej omijać szerokim łukiem – ocenić może każdy sam. Nie da się ukryć, że jesteśmy świadkami kolejnego powrotu do klasyki i form dobrze już znanych, choć na pewien czas zapomnianych. Producent mebli na wymiar www.kaja-meble.pl zaobserwował wzrastający trend na meble stylem aranżacji nawiązujące do czasu secesji i międzywojnia. Trzeba się przygotować na to, że w 2023 roku to właśnie one będą cieszyły się największą popularnością. Na jakie meble na wymiar jeszcze dobrze będzie zwrócić uwagę?

Meble na wymiar – angielski szyk

Meble na wymiar w stylu angielskim do każdego wnętrza wprowadzają dobry smak oraz solidną dozę wytworności. Witryny w stylu angielskim z pewnością przypadną do gustu wszystkim gospodyniom, które lubią przechowywać rodzinne pamiątki w jednym, specyficznie oszklonym miejscu. Pięknie zaprojektowana witryna w dużym stopniu przypomina rozbudowaną gablotę, choć niewątpliwie jest od niej dużo ciekawsza pod względem formy i funkcjonalności. Drugie rozwiązanie rodem z Anglii, które w przyszłym roku przybierze na popularności, to szafa z dekoracyjnymi, kwadratowymi lustrami. Wewnątrz konstrukcji takiego rozwiązania meblarskiego znajduje się miejsce na cały zestaw szuflad, z boku mamy klasyczne szafy, które ubogacają powierzchnie lustrzane na całej rozciągłości. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie mogą sobie pozwolić na montaż lustra na ścianie ciasnego mieszkania.

Łazienkowe meble na wymiar 2023

Analizując zbliżające się trendy na 2023 rok, nie można pomijać mebli łazienkowych, których dział z biegiem czasu wybił się na sporą niepodległość w stosunku do innych rodzajów mebli. W nadchodzących miesiącach możemy być pewni powrotu morskich odcieni w projektach, gdzie meble na wymiar znowu mają geometryczne formy i dyskretne zdobienia o nieskomplikowanym charakterze. Dużym zainteresowaniem cieszyć się będą szafki łazienkowe z otwartymi przestrzeniami pod blatem. Znów wracamy do maksymalnej funkcjonalności przy zachowaniu minimalnej formy. Projektanci współpracujący również ze sklepem Kaja-Meble.pl zrozumieli wreszcie, że w prostocie nie ma nic złego i że zbytnie skomplikowanie formy użytkowej całemu projektowi może wyrządzić więcej szkody, niż pożytku. Jednocześnie, obok struktur składających się z najlepszego gatunkowo drewna funkcjonuje blask połyskujących materiałów ceramicznych, opracowanych w opływowych lub bryłowych kształtach.

Meble na wymiar – naturalne forniry plus porcelana

Piękno mebli na wymiar z fornirami o odcieniach orzecha lub sosny uzupełniony zostaje lśniącą bielą ceramiki. Trudno o bardziej eleganckie połączenie w strefie domowej intymności. Z pozoru delikatne formy ceramiczne odznaczają się silną odpornością na wszelkie możliwe czynniki zewnętrzne. Podwyższają komfort codziennego funkcjonowania, jednocześnie ciesząc oko.